Dotacje na rozwoj firmy lubelskie

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój zakład w kajecie. W obecnym jedynym, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. Natomiast jego biznes nie był tylko towarów oraz artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi być kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo pozytywnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej rzeczy?

Z poradą przychodzi firma Comarch, drink z największych twórców oprogramowania na Własnym rynku i proponowany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów oraz produktów. Pokazuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, a wraz stanowią idealne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

kasa fiskalna sklep internetowyDobre i sprawdzone kasy fiskalne - sklep internetowy Polkas Kraków

Pierwszy moduł stanowi podstawę programu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do podstawowego zadania, którym jest wydawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, wydawane przez pracodawcy, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.