Drukarki fiskalne gastronomiczne

Od dawna miałam doświadczenie, że powinnam zająć się czymś nowym, niż zakładała dotychczas. Nie podobał mi się ani system pracy, ani tym szczególnie nastawienie do pracowników. Postanowiłam wziąć sytuacji w własne dłonie i utworzyć własną działalność gospodarczą. Dała na siebie i otworzyłam gabinet odnowy biologicznej. Zatrudniłam też fryzjerkę i kosmetyczkę.
Od razu wiedziałam, że chcę kasy fiskalnej. Nie daleko znała kiedy toż spowodować, gdy ją wybrać a rzeczywiście w ogóle – co dalej. Wprowadziła na stronę internetową kasy fiskalne tarnów i sprawdziła przebogatą i ciekawą ofertę. Na wesele sprzedawcy doradzili mi dobrzy wybór i wskazali krok po kroku, co trzeba robić, żeby zalegalizować kasę fiskalną. Kolejnym moim zadaniem było wprowadzenie kasy i oddanie jej numeru ewidencyjnego przez Urząd Skarbowy. Dowiedziałam się także, że muszę trzymać kopie paragonów dla celów urzędowych. Wkrótce przekonałam się, że zarówno dla siebie samej, żebym móc stwierdzić, na które zarobki i z czego mogę czekać w jednych miesiącach. Pokazało się wkrótce, że paragon z drukarki fiskalnej, który przedstawia swoim klientom, to nie tylko dowód sprzedaży, to dodatkowo swojego sposobie moja wizytówka. Wiedziałam o tym, iż są jakieś loterie paragonowe, przecież nie bardzo obejmowała ich cel. Dla mnie było jasne, że przy zapłacie dawałam paragon. Przecież nie wszyscy tak wyglądali. Nie kocham widzieć na to, co powoduje moja konkurencja, jeżeli idzie o pieniądze, obserwuję co prawda ceny, zabiegi, ale nie nie przyszło mi do osoby, że potrafią nie dawać paragonów, czy po prostu oszukiwać. Dla mnie uczciwość to przyczyna. Uczciwość wobec urzędów to i dobry wizerunek wśród klientów. Wkrótce to zauważyła. Nauczyłam się, że uśmiech i zapewnienie paragonu, możliwość zapłaty kartą – naprawdę dla korzystających z moich usług- toż bardzo istotna kwestia. Czują się bo wtedy doceniani.
Dając paragon czuję się zatem troszkę tak, jakbym wręczała wizytówkę, pod którą występuję własnoręczny podpis – uczciwy sprzedawca, uczciwa pomoc oraz usługodawca. Zatem paragon z drukarki fiskalnej toż nie tylko kawałek papieru, to też firma mojego zakładu. Szybko przyzwyczaili się do ostatniego dodatkowo moi pracownicy, którzy zrozumieli, że kasa fiskalna, to polski wspólny przyjaciel.