Energooszczedna i latwa w obsludze krajalnica

W dzisiejszych czasach najróżniejsze sklepy spożywcze, mięsne, wędliniarskie czy punkty gastronomiczne nie mogą się obyć bez profesjonalnego sprzętu. Nie tylko ułatwia pracę i pozwala zaoszczędzić czas oraz energię, ale i zwiększa szybkość obsługi.

Od tego typu sprzętu wymaga się coraz więcej, więc nie dziwi, że wybierany jest tylko ten z najwyższej półki. Powinien być wytrzymały, ekonomiczny, być łatwy oraz bezpieczny w obsłudze i posiadać jeszcze wiele innych, przydatnych cech. Zastanawiając się nad wyborem najlepszego sprzętu do krojenia, warto zainwestować szczególnie w jeden z nich. Krajalnica Bizerba GSP HD sprawdzi się w naszym punkcie gastronomicznym idealnie. Pozwala zaoszczędzić energię elektryczną, biorąc pod uwagę fakt, że nie pobiera prądu w trybie “standby”, jest łatwa w obsłudze, a także w czyszczeniu – niektóre elementy mogą być nawet myte w zmywarce. Ponadto jest sprzętem półautomatycznym, co znaczy, że ma dwa tryby pracy – ręczny oraz automatyczny. To sprzęt wydajny, cichy i pozwala oszczędzić wiele czasu, tak ważnego w pracy w gastronomii albo sklepie.

Ten model krajalnicy wyróżnia się również ze względu na swój design oraz kształty, które ułatwiają jego użycie. Warto zwrócić uwagę na takie elementy jak wyższa krawędź stołu oraz kanał drenażowy, które powodują, że podczas krojenia płyny nie wyciekają na ladę. Dzięki niej więc praca jest bardziej higieniczna oraz estetyczna. Pozwala nie tylko oszczędzić tak cenny czas czy energię, ale i minimalizuje straty krojonych produktów. Jej praca jest cicha, płynna, a tryb automatyczny pomaga zaprogramować pracę oraz dostosować ją do wielkości produktu, który chcemy pokroić. Posiadanie takiego sprzętu w swojej kuchni czy sklepie spożywczym wpływa na wydajność i szybkość pracy, a to też przekłada się na sprawność obsługi oraz zadowolenie klientów, co jest ważne w każdej pracy, gdzie mamy do czynienia z klientami. Warto więc zainwestować w taką krajalnicę, które użycie jest bezpieczne i proste, a sam sprzęt może służyć długo.