Filtr powietrza k n

Atex dust extraction, czyli odpylacze wykonane według dyrektywy atex uznają za zadanie filtrować gorące gazy, które czerpią ze spalania odpadów. Proces ten oszczędza energię, dzięki odzyskanemu ciepłu.

Ciepłe, trudne i niebezpieczne alkohole są niebezpieczne dla zdrowia oraz miejsca. Nasza jednostka oferuje szeroki zakres produktów i podejść do oferowania wielu dużych lub ciepłych gazów. Gorące gazy techniczne są zwykle dawane w ciągach spalania, a dodatkowo obróbki roztopionych metali, bardzo często żelaznych, nieżelaznych i aluminium. Przefiltrowanie gorącego gazu wymaga wcześniejszego ochłodzenia go przy zachowaniu chłodnic lub wymienników ciepła. Ciepło pewno być odzyskane w charakterze oszczędzania energii. Własna firma świadczy rozwiązania przekazywania gorących gazów odpowiednio między innymi dla danych sklepów i procesów: odlewnie, piece dostosowane do wytapiania, elektrownie ogrzewane biomasą oraz spalanie odpadów.

Mgła olejowa jest niekorzystna dla zdrowia operatorów maszyn, powoduje zakłócenia podaczas prac i ląduje na całkowitym obszarze roboczym, wskutek czego podłoże i obrabiane powierzchnie układają się śliskie.

Niemal wszystkie czynności obróbki skrawaniem związane są z powstawaniem danej ilości mgły olejowej. Mgła olejowa to aerozol, który zachodzi w przypadku używania obrazie w chłodziwie lub smarze przy obróbce skrawaniem metali, a też poszczególnych tworzyw sztucznych. Problem istnieje i parowanie z zbiornika z opiłkami metalowymi.

Pozbywanie się spalin samochodowych pozwala usuwać zagrożenia dla zdrowia Twoich ludzi i utrzymywać maszyny i zakład w doskonałym bycie.

Włącznie silników spalinowych pojazdów w zamkniętych pomieszczeniach zwykle zobowiązuje się z potrzebą odciągu spalin samochodowych. Bardzo ciężko jest wyobrazić sobie, w jak krótkim okresie od momentu rozruchu zimnego silnika stężenie spalin samochodowych w zamkniętym poniszczeniu może otrzymać toksyczny poziom. Jest toż kwestia tylko kilku sekund.