Flagowy model firmy sharp

Sharp ER-A285P to flagowa kasa fiskalna marki sharp z ulepszoną klawiaturą kapselkową, która w naszym kraju cieszy się bardzo dużym zainteresowanie. SHARP ER-A285P to w chwili obecnej jedna z najlepszych na rynku kas fiskalnych z kopią elektroniczną, która przeznaczona jest do sklepów i firm usługowych o średnim natężeniu ruchu. Kasa ta cieszy się ogromną popularnością przede wszystkim w niewielkich i średnich sklepach, pubach, barach szybkiej obsługi, kawiarniach, czy też w wielu innych punktach usługowych, gdzie w bardzo krótkim czasie trzeba wystawić dużą ilość paragonów.  Urządzenie to można zakupić tutaj.

posnet kasa fiskalnaPosnet NEO - kasa fiskalna Polkas Kraków

fd0eaa415a234282859af9ece4173382

Największe zalety urządzenia

Największymi zaletami kasy fiskalnej sharp er-a285p jest elektroniczna kopia paragonów, bardzo niewielkie wymiary, czytelny wyświetlacz operatora oraz bardzo wytrzymała klawiatura, która będzie sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania. Warto wspomnieć również i o tym, że kasa er-a285p umożliwia podłączenie zarówno czytnika kodów kreskowych, jak i również elektronicznej wagi. Urządzenie wykonane jest z najlepszych jakościowo podzespołów dostępnych na rynku, dzięki czemu spełnia wszystkie standardy kontroli ISO9001.

Sharp ER-A285P

Charakterystyka kasy fiskalnej:

– nowoczesny wyświetlacz operatora (graficzny, 6/10 wierszy)
– nowoczesny wyświetlacz klienta (10 cyfrowy, 10 mm wysokości)
– bardzo wydajny akumulator
– obsługa kodów wewnętrznych
– 2 dodatkowe klawisze AUTO, dzięki którym można zautomatyzować najważniejsze operacje
– możliwość przeliczania sumy paragonu na waluty obce
– 12 grup towarowych i 8000 artykułów

Dodatkowe funkcje

Kasa fiskalna sharp er-a285p wyposażona jest w bardzo wiele użytecznych funkcji, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jedną z takich funkcji jest możliwość sprawdzania ceny danego produktu bez sprzedaży oraz możliwość przeliczania ceny na jedną z wielu dostępnych walut obcych. Kasa fiskalna sharp er-a285p posiada również przydatne funkcje automatycznego uczenia się nowych kodów kreskowych podczas sprzedaży oraz kasowania nieużywanych kodów kreskowych. Z nowych funkcjonalności warto wspomnieć również o specjalnej funkcji przypominania o obowiązkach podatnika takich jak np. informacje o zbliżającym się terminie przeglądu kasy, czy też konieczności wykonania raportu finansowego dobowego/miesięcznego.

Artykuł napisano na podstawie informacji znalezionych na http://www.polkas.pl/