Krajalnica maga 310p 2

Krajalnica maga 612p to dobre akcesorium do krojenia wszelkiego typu żywności. Przydaje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak i do twardych jak sery. Dobre środki i proste wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na mieszkanie jej w prostoty i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu inny człowiek może zostać szybko wdrożony w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to:
– wymiary 635 x 500 x 495 mm
– klasa bezpieczeństwa to IP33
– ciężar urządzenia 39 kg
– grubość krojenia od 0 do 28 mm
– stół podawczy 300 x 250 mm
– moc silnika 250 W
– długość ostrza noża 300 mm

optima program

Krajalnica robiona stanowi w dwóch wersjach.
Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci.
Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą.
Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do przygotowania w szybkim czasie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować i nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego.
Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób efektów jest na przeciętnym poziomie.
Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto.
Do krajalnicy odpowiedzialne są te części zamienne w niskich cenach. Urządzenie składa się z wielu elementów, jakie mogą stać wymienione w sukcesie zniszczenia lub awarii.
Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.