Krajalnica tefal

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: doskonała klasę oraz prosta cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrealizowana przez polskiego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na znaczeniu". Jest stosunkowo łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to efekt, oddany do cięcia przede każdym nowego typie wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem prawdopodobnie być brany i do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

pos gastronomia

Krajalnica jest żywa i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej - w sumy bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zakonserwowane i zrealizowane z naprawdę trwałych, dobrych w oczyszczaniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i wymogi sanitarne. Każdy składnik tego urządzenia, jaki ma jakąkolwiek relacja z żywnością, jest skończony z elementów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz traktował tego przedmiotu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią wyniki do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać akcesorium do tego, by znów pracowało "jak nowe".