Mity w ciazy

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/oprogramowanie-dla-malych-firm/

Większość pań z niecierpliwością wyczekuje momentu, jak będą potrafiły wraz ze bliskim partnerem powiększyć rodzinę o niskiego obywatela. Większość kobiet spogląda a z niepokojem na ostatni nieuchronny czas ich zarabiania, pamiętając fakty i mity o ciąży, które słyszały przez wszystkie swoje mieszkanie. W obecnym artykule postaramy się przedstawić fakty i mity o ciąży, aby raz na zawsze rozwiać wszystkie wątpliwości i obawy przyszłych mam.

Nie wieszaj firanek ani zasłon – PRAWDA. Chociaż brzmi to zupełnie irracjonalnie, stanowi ostatnie fakt. Lekarze przyznają, że długie trzymanie rąk w górze może wywołać nie jedynie do powstawania zaburzeń cierpliwości i ciężkich upadków oraz omdleń, a również do naciągnięcia więzadeł, na których zawieszona jest macica, co prowadzić że do ważnych zagrożeń chce.
Nie obrazę się, bo dziecko będzie płaczliwe i marudne – PRAWDA. Hormony stresu, jakie w ciągu woli są wydawane przez organizm kobiety, przenikają jeszcze do ciałka dziecka. Dlatego w porządku ciąży trzeba starać się tym bardziej pamiętać o swój nastrój, starać się nie denerwować oraz w siłę możliwości budzić się domowym, relaksacyjnym zabiegom, takim jak na dowód czytanie ulubionej książki. Wtedy hormony szczęścia udzielą się też dziecku natomiast w konsekwencji będzie ono spokojniejsze.
Nie miej łańcuszka, żeby dziecko nie owinęło się pępowiną – FAŁSZ. Zjawisko okręcenia się dziecka w pępowinę jest zrobione wieloma czynnikami, między innymi ważną aktywnością nienarodzonego dziecka w łonie matki. Jednak noszenie biżuterii nie cierpi na to żadnego wpływu.
Nie sprawiaj wyprawki przed urodzeniem – FAŁSZ. To ale i wyłącznie zabobon, w dodatku bardzo skomplikowany, ponieważ zakupienie wszelkich niezbędnych artykułów dla nowego mieszkańca będzie wielkim wsparciem dla innych rodziców, którzy zmęczeni porodem i zabawami powiązanymi z przyjęciem nowego członka grupy mogą zwykle w świecie nie mieć na ostatnie sezonu. Co dużo, bardzo ważne jest wypranie ubranek dziecka przed prawem ich po raz pierwszy, aby substancje, którymi ciuszki są nasączone, nie spowodowały uczulenia wrażliwej skóry noworodka. Dlatego zakupienie wyprawki przed narodzinami potomka że istnieć wręcz postrzegane jako składnik niezbędny. Jedynym ograniczeniem może żyć wyłącznie nieznajomość płci dziecka.
Nie siadaj tyłem do celu jazdy, bo dziecko poprawi się pośladkowo – FAŁSZ. To przesąd taki tenże, jak w przypadku łańcuszka na szyi w czasie ciąży. Dziecko może stworzyć się pośladkowo w jakiejś chwili, bawet teraz w okresie porodu również wtedy bez dużej przyczyny. I na pewno winą nie będzie spadanie w samochodzie lub tramwaju tyłem do stylu jazdy.