Optima lpg oprogramowanie

Oprogramowanie optima dla faktur to element przeznaczony dla firm usługowych, jaki w dobry sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z kolejnymi modułami wysyłka możliwości w projekcie jest niczym nie ograniczona, co sprawia na krótszą obsługę rozliczeń handlowych i zadania księgowe.

Moduł optima zezwala na:

 

wystawienie faktur sprzedaży oraz zakupu,
obsługę umowy nie chociaż w złotówkach, a więcej w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż czy zakup z obowiązującymi formami płatności, jak jeszcze określonymi przez użytkownika oprogramowania,
prowadzenie ewidencji usług oraz kontrahentów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to moduł, który działa sprzedaż i zarządzanie gospodarki magazynowej. Moduł ten jest wszystkie funkcjonalności modułu dla faktur, a też służy nam dużą kontrolę procesów transportowych realizowanych w spółce, przez co daje na sprawne zarządzanie towarami, które są w składzie.

Detal
Moduł optima detal został zaprojektowany z treścią o problemach sprzedaży detalicznej. Idzie na wykonywanie paragonów oraz skojarzonych z nimi faktur sprzedaży. Niezwykle prosta obsługa, zgoda z ekranami dotykowymi oraz akcesoriami do rozpoznawania kodów kreskowych i przejrzysty interfejs, pracuje z okna sprzedaży detalicznej najlepsze urządzenie do akcji w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy osobach handlowych. Aplikacja jest powiązana z drugimi elementami, z którymi współpracuje w toku prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została wykonana, z świadomością o większym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej urządzenie z wbudowanym aparatem może pracować czynność przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W rezultacie pracy spośród aktualnym oprogramowaniem powstają pliki z informacjami inwentaryzacyjnymi, jakie można szybko i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na określony adres e-mail lub zapisać jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego jest w całkowicie przystosowany do przekazania z sposobem optima. W ruchu z ostatnim wyjaśnienie zatem będzie najlepsze nie tylko podczas inwentaryzacji, a dodatkowo w sezonie wykonywania innych dokumentów handlowo-magazynowych. Optima cennik widoczny istnieje na stronie producenta, jak także na kartkach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują też z elementem optima Kasa Bank, który idzie na obecną kontrolę wszystkich zadań związanych z przepływem środków monetarnych w walucie.