Porownanie kas fiskalnych firmy posnet

Na rynku urządzeń fiskalnych króluje wiele różnych dostawców i producentów. Dostępne są produkty firm takich jak ELZAB, SHARP czy POSNET i wielu, wielu innych. Dzięki temu każdy może znaleźć taką kasę, która w stu procentach będzie odpowiadała jego potrzebom. Warto podkreślić, że obecnie urządzenia rejestrujące możemy zobaczyć nie tylko w sklepach czy knajpach, ale również u lekarzy czy u kosmetyczek. Ze względu na różne potrzeby, stworzono różne rozwiązania, a przykłady można obrazować na podstawie urządzeń wiodącej w branży fiskalnej firmy POSNET.

Polska firma

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/drukarka_fiskalna_posnet_temo_hs_ej/

Firma POSNET proponuje polskie produkty, które są przygotowywane z dbałością o każdy szczegół. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku urządzeń fiskalnych sprawia, że wyposażenie stanowisk kasjerskich jest zgodne z wszystkimi wymogami formalnoprawnymi, a dodatkowo w znaczącym stopniu zwiększa komfort pracy. Produkty firmy POSNET są nie tylko niezwykle wytrzymałe, ale również charakteryzuje je nowoczesny design. Producent oferuje przede wszystkim kasy oraz drukarki fiskalne.

Podstawowym produktem są kasy fiskalne Bingo HS EU, Bingo HS EJ oraz Bingo XL. Ostatnia z nich to kasa fiskalna z wieloma możliwościami, która zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej i – co więcej – nazwy produktów lub usług mogą mieć aż do 40 znaków. Dodatkową zaletą modelu Bingo XL jest fakt, że ma on kilka różnych złącz komunikacyjnych – w tym USB oraz Ethernet. Jest to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych.

Posnet Bingo HS EJ

Źródło: http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_posnet_bingo_hs_ej/

Szczególnie popularną w małych punktach sprzedaży jest kasa fiskalna Bingo HS EJ, która gwarantuje bardzo sprawną obsługę każdego klienta. Cechą charakterystyczną tego modelu jest możliwość wymiany rolki w ciągu kilku sekund dzięki wrzutowemu systemowi wymiany papieru. Mimo, że ten model wydaje się być dość niewielkim i niepozornym, kryje on wielkie możliwości dzięki dwom wyświetlaczom oraz dwudziestu czterem klawiszom pokrytym anty-refleksyjnymi nakładkami.

Posnet Bingo HS

Źródło: http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_posnet_bingo_hs_standard/

W małych placówkach i punktach usługowych dobrze sprawdzi się również model Bingo HS EU charakteryzujący się bardzo intuicyjnym interfejsem i czytelnym wyświetlaczem. Wartym podkreślenia jest fakt, że tak jak w przypadku pozostałych modeli, nazwa towaru bądź usług może mieć do 40 znaków. Dodatkowo model ten daje możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie.

Posnet Mobile

 

Źródło: http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_posnet_mobile_hs_ej/

W przypadku handlu mobilnego – ale nie tylko – najlepiej sprawdzą się kasy rejestrujące Mobile EU oraz Mobile HS EJ. Urządzenia te są produkowane zgodnie z obowiązującym prawem a przy ich produkcji wykorzystano najnowsze rozwiązania technologiczne.

Kasa fiskalna Mobile HS EJ to niesamowicie lekkie urządzenie ważące zaledwie 400 g. Tak niewielka waga i wymiary powodują, że jest to najmniejsze i najlżejsze urządzenie, jakie można dostać na rynku. Jest niezwykle wygodna do przenoszenia, ze względu na swoje niewielkie gabaryty, a dodatkowo można ją również zamocować w stałym miejscu pracy dzięki specjalnym mocowaniom. Jest to wyjątkowo funkcjonalny model, którego niewielkie rozmiary są dodatkową zaletą.

Niewielkie wymiary, szybki mechanizm i świetny akumulator – to cechy kasy fiskalnej Mobile EU, które świetnie sprawdza się w mobilnej pracy. Ale nie tylko! Równie dobrze sprawdza się ona w nawet ograniczonej przestrzeni. Mimo niewielkich rozmiarów, urządzenie jest wyposażone w dwa podświetlane i czytelne ekrany, które pomagają w pracy.

Drukarka fiskalna Termo HS EJ

 

Źródło: http://www.polkas.pl/Pl/produkt/drukarka_fiskalna_posnet_temo_hs_ej/

Drukarka fiskalna Termo HS EJ to najlżejsza z drukarek fiskalnych dostępnych na rynku. Dzięki tak niewielkim rozmiarom z powodzeniem zmieści się nawet w kieszeni, nie mówiąc o torebce czy plecaku. Dodatkowo charakteryzuje ją wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria, dzięki czemu jest urządzeniem świetnym do pracy mobilnej. Na szczególną uwagę zasługuje również nowoczesny design, który mimo wszystko pozostaje bardzo funkcjonalny. Warta podkreślenia jest także bardzo wysoka jakość wykonania produktu, dzięki czemu przenoszenie go jest bezpiecznie i nie powoduje awarii ani uszkodzeń.

Kasa fiskalna POSNET Neo EJ

Kasa fiskalna POSTEN Neo EJ

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_posnet_neo_ej/

Kasa fiskalna POSNET Neo EJ to bardzo wysokiej jakości urządzenie, które sprawdzi się w średniej wielkości placówkach handlowych. Jest ona niezwykle prosta w obsłudze, co powoduje, że praca z nią nie powoduje najmniejszych problemów. Świetnie sprawdza się również w warunkach, kiedy jest bardzo intensywnie eksploatowana. Nadaje się zarówno do pracy jako urządzenie jednostanowiskowe, jak i do pracy w systemie.

Posnet NEO XL EJ

Źródło: http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_posnet_neo_xl_ej/

Z kolei urządzenie NEO XL gwarantuje multifunkcjonalność w każdych warunkach. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli, który cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród klientów. Charakterystyczną cechą tej drukarki fiskalnej jest bardzo duża odporność i wyjątkowa wytrzymałość. Dzięki temu najlepiej sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych, gdzie jest bardzo intensywnie eksploatowana. Warto wspomnieć, że drukarka fiskalna NEO XL jest uzupełniona o nowe funkcje takie, jak integracja z szalką wiążącą, współpracę z terminalem płatniczym oraz programowanie przypomnień.

Nowoczesne kasy fiskalne

Kasy fiskalne są potrzebne zarówno na miejscu, jak i podczas pracy mobilnej. Z tego też powodu wymienione wcześniej modele są dostosowane do bardzo różnych potrzeb. Firma POSNET doskonale zdaje sobie sprawę z różnorodności problemów, dlatego też przygotowała modele zróżnicowane pod względem wielkości oraz wagi.

Nowoczesne kasy fiskalne to nie tylko bardzo zaawansowane pod względem technologicznym urządzenia, ale przede wszystkim sprzęt niezbędny we wszystkich punktach, gdzie świadczone są jakiekolwiek usługi. Warto pamiętać, że kwestie związane z drukarkami fiskalnymi są unormowane prawnie i należy dostosować się obowiązujących obecnie przepisów.

Zanim dokona się wyboru idealnej kasy fiskalnej dla swojej działalności warto oszacować przypuszczalną liczbę paragonów dziennie. Istotne jest również sprecyzowanie czy dana kasa będzie musiała pracować w systemie, czy jako pojedyncze urządzenie oraz to, jak często będzie wykorzystywana. W niektórych przypadkach niezbędne są urządzenia takie, jak Mobile EU, np. dla pracy kuriera czy przy sprzedaży obwoźnej. Na szczęście na rynku są modele odpowiednie dla każdego.

Artykuł napisano na podstawie: http://www.polkas.pl/