Postep technologii informacyjnej

http://www.comarch-polkas.pl/comarch-erp-optima/modul-crm-i-serwis-comarch-erp-optima/

W ostatnich czasach wraz z postępem technologicznym czynności, które do tej pory rodziłyby się być złe stają się realne. Wszystko dzięki szerokiemu postępowi jaki czyni się z dnia na dobę na krajowych oczach.

Nikogo teraz nie dziwią rozmowy prowadzone przy zachowaniu telefonu komórkowego - ba - dla pokoleń urodzonych w nowych kilkunastu latach brak telefonu komórkowego jest pięknem wprost trudnym do wyobrażenia. Stąd także ten sztandarowy przykład pokazuje przemianę która istnieje swym udziałem.

Jednakże postęp technologiczny to zarówno pojawianie się jeszcze to nowych udogodnień dnia codziennego, jak jeszcze stopniowe udoskonalanie rzeczy będących już od dawien dawna. Przypadkiem zapewne istnieć tu znana z wielu dekad kamera. Obecnie drinkiem z biegów jakie mają ten sposób sprzętu audiowizualnego jest ich stopniowa miniaturyzacja. Tworzy to przede każdym zwiększyć wygodę ich używania przez co staną się bardziej dostępne niezależnie od chwili.

Miniaturyzacja, na co nie każdy zwraca uwagę, ma ale także swój indywidualny element - może wskazywać na szwank poczucie naszej prywatności. W jaki niby sposób - zapyta wnikliwy sceptyk. Ano chociażby poprzez montowanie kamer w mieszkaniach, jakich nie myśleli o możliwość położenia w nich rejestratorów obrazu.

Kamery mikroskopowe, bo do takiego stanu miniaturyzacji już doszliśmy, mogą stanowić szczuplejsze niż łepek od szpilki. Dzięki temu są wdzięczne narzędzie pracy quasi szpiegowskiej. Właśnie dla zwykłego, szarego człowieka brzmi to kiedy fikcja. Natomiast jeśli weźmiemy pod opiekę możliwość rejestrowania przez taką kamerę sytuacji, której zainteresowani nie chcieliby by ktokolwiek dowiedział się o jej zaistnieniu to więc na pełną hipotezę pada kilka inne światło.

Mikroskopowa rejestracja obrazu może to być chociażby do wywiadu gospodarczego, podglądania małżonka podejrzewanego o niewierność czy wreszcie pilnowania systemie w danym miejscy jako alternatywny monitoring. Bez względu na droga wykorzystania kamera mikroskopowa będzie stanowiła użyteczne urządzenie do zapisu obrazu wszędzie tam, gdzie tradycyjna kamera nie ma racji bytu.