Program dla firmy spedycyjnej

Program symfonia handel wykorzystywany jest w sprzedaży. Najczęściej stosowany istnieje w lekkich i niewielkich firmach. Program poleca się również pełną ewidencją stanów magazynowych. Kupi na wystawianie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współdziała z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze części programu Program jest w dwóch wersjach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a ponadto współpracuje z bankami. Symfonia handel przydatny jest w pozostałego typie firmach handlowych i usługowych. Oprogramowanie zezwala na stworzenie zestawień graficznych. Dzięki planowi możemy przeznaczyć sposób i termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z programem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego pociech możemy powodować raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zalegania dostaw.

Program pozwoli na pewne przeprowadzanie inwentaryzacji. Odpowiedzialna istnieje same funkcja przyśpieszonego wystawiania tekstów i dokumentów powiązanych. Oprogramowanie ułatwia pracę z bazą kontrahentów. Człowiek ma okazję uzupełniania i edycję bazy kontrahentów. Klienci mogą być wyszukiwani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia posiada prosty interfejs (wygląda ładnie dodatkowo jest lekki w obsłudze). Dzięki temu instytucja z układem jest gwałtowna i funkcjonalna. Program symfonia handel zapewne istnieć zużywany w spółkach, jakie nie posiadają nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Dużym plusem programu symfonia handel jest krótka nauka systemu. Program nie wymaga specjalistycznych szkoleń i kosztów.