Przedluzanie wlosow holandia

sage symfonia erp

Przedłużanie włosów jest jeszcze częstszą metodą wśród osób, żeby ich włosy zyskały piękny, duży i bogaty wygląd. Ten sposób jest brakiem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Istnieje wiele technologii tego zabiegu, w zależności od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, ponieważ każda z technologii daje inne produkty.
Samą z najdalszych technologii jest droga keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Zamknięta w skórze keratyna mająca właściwości regenerujące jest podawana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy dobrej pielęgnacji utrzymuje się trzy, cztery, i nawet pięć miesięcy.
Najbardziej ciekawą metodą przedłużania włosów jest droga na mikroringi. Polega ona na łączeniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich drobnych obrączek. Jest więc strategia dla osób, które nie mają pasji do alergii, gdyż obrączki zrobione są z metalu. Mikroringi produkowane są na dwa rodzaje: z silikonem i bez silikonu. Główną zaletą tej technologie jest brak oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość trwały sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt broni się od trzech do czterech miesięcy, a po ściągnięciu pasemka mogą być jeszcze wykorzystane, jednak niezbędna jest więc zmiana obrączek na świeże.
Kolejną formą jest droga na ultradźwięki, która polega na budowaniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, i za pomocą fal energetycznych. Chwali się ją do włosów suchych i zniszczonych. Czas noszenia jest nawet sześć miesięcy, a wynik jest dokładnie niewidoczny. Wadami tej technologii jest jasna cena oraz trudniejszy i mało niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, jakie zamierzają sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na określone okazje zalecana jest forma clip on/off, jaka istnieje ponad najprostszą, lecz także najmniej trwałą i osłabiającą włosy metodą przedłużania. Polega na wpięciu, we wcześniej przygotowane do tego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Wartością jest niewielka cena zabiegu, dobry efekt na rozpuszczonych włosach i duża jednorazowa zmiana swojego wizerunku.