System adaptujacy sie do okreslonego srodowiska

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/drukarka_fiskalna_elzab_omega/Drukarka fiskalna Elzab OMEGA - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Enova to nic innego jak system klasy enterprise resource planning, popularnie zwanej ERP. Jego podstawowym zadaniem jest przede wszystkim wspomaganie administrowania wszelkimi zasobami przedsiębiorstwa. Producentem tego oprogramowania jest Soneta Sp. z o. o. System możemy zakupić u autoryzowanych dystrybutorów enova kraków.


Cały system został skonstruowany w sposób modułowy, a każdy z poszczególnych modułów ma usprawniać działanie przedsiębiorstwa w określonym obszarze działalności. Do tych obszarów zaliczyć można przede wszystkim administrowanie kadrami, rozliczanie płac, fakturowanie, sprzedaż, ewidencja środków pieniężnych, prowadzenie księgi inwentarzowej, prowadzenie gospodarki magazynowej, prowadzenie pełnej księgowości, administrowanie relacjami z klientem zarówno już posiadanym, jak i potencjalnym. Ponadto moduły dają możliwość prowadzenia windykacji oraz sprzedaży mobilne.
Jedną z najważniejszych zalet oprogramowania Enova jest jego funkcjonalność. Program skupia w sobie wszelkie niezbędne narzędzia pozwalające na bieżąco obsługiwać realizowanie w przedsiębiorstwie procesy. System został tak dopracowany, że współpracuje z wszelkim oprogramowaniem branżowym oraz specjalistycznym. Oprogramowanie w sposób precyzyjny adaptuje się do określonego środowiska.
Enova jest przeznaczony zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Zarówno dla firm posiadających jedną siedzibę, jak i tych rozbudowanych z oddziałami. Ma bardzo dobrze przemyślaną konstrukcję. Posiada różnorodne wersje oprogramowania, dzięki czemu całe oprogramowanie „rośnie razem z przedsiębiorstwem”. Enova pozwoli zaspokoić wszelkie potrzeby informacyjne w przedsiębiorstwie. Jednocześnie oprogramowanie Enova jest niezmiernie łatwe w obsłudze. Charakteryzuje się elegancją aplikacją oraz posiada przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs. Wdrożenie programu nie wymaga przeprowadzania żadnych specjalistycznych szkoleń.
Zastosowanie programu Enova w przedsiębiorstwie jest rozwiązaniem zapewniającym odpowiednie zarządzanie zasobami firmy, a także stanowi bezpieczeństwo dla przedsiębiorstwa.
O popularności oraz niezawodności omawianego oprogramowania przesądza przede wszystkim to, że został wyróżniony w wielu konkursach. Dodatkowo ponad 6500 firm i przedsiębiorstw jest obecnie zaopatrzone w oprogramowanie Enova, co przesądza o jego niezawodnej jakości.