Zaplodnienie pozaustrojowe za i przeciw

Pacjentka przystępująca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego ma okazję wzięcia z nowoczesnych możliwości jakie daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które tak wróżą na pozyskanie ciąży. Stanowią one jeszcze kontrolowane przez zespół a z wstępie do tyłu życia procedury stoją w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

 

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co chwila chwili pobiera obraz zarodka, a wtedy z kilkuset zdjęć tworzy film przedstawiający jego wzrost, jaki jest przekazywany również pacjentom. Film ten daje informacji, których pozyskanie przy tradycyjnych metodach jest właściwie niemożliwe.
Które są zalety systemu?
Umożliwia on nie tylko rozwój startów w otoczeniu o małych zakłóceniach, lecz również powoduje, że zarodki są daleko większą możliwość na implantację. Dzięki bardzo wnikliwej ocenie rozwoju danego zarodka z głównych kilku dni system primo vision (ang. time-lapse embryo imaging) zezwala na bliską ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego wzroście.
Najistotniejszym elementem tego zwyczaju jest bezpieczeństwo zarodków. Są one wszystek okres w medium przyjemnym i pozbawionym światła, oczywiście tak, jakby otrzymywały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz są pod stałą kontrolą, a zarodki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego tak się dzieje? Otóż system umożliwia śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po dobór dobrych zarodków do embriotransferu. Jeśli zastanawiasz się czy system primo vision stanowi dla Ciebie dobrzy powinnaś nie być do niego żadnych zastrzeżeń. Ta metoda jest szansę pomocy każdej pacjentce dochodzącej do procedury in vitro. Zapewne on oraz zmniejszyć ryzyko poronienia oraz wpadnięcia w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co dobrze, jest wyjątkowo optymalnym lekarstwem dla par, które zajmują teraz za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a i kobiet starszych, jakie nie mogą już wystąpić w ciążę. Organizm do określonego monitorowania początku toż opcja korygowania warunków ich wzrostu oraz ograniczenie do minimum stresu dla rodziców.